Anaç Ruhlu Bir Karakterle Sevgili Olanların Yakından Bildiği 14 Durum

Sevgiliden anne olmaz demeyin. Anaç ruhlu biriyle sevgili iseniz size anne şefkati ile yaklaşarak içinizi ısıtacaktır.

 1. “Sabah serin olur ceketini aldın mı?”, “İlaçlarını ihmal etmiyorsun değil mi?”, “Saat dokuzda iş yerinde olman gerek seni uyandırayım mı?” soruları hayatınızın merkez noktasına yerleşir.
 2. Göz yaşlarını sıkça görebilirsiniz çünkü duygusallıkta üstlerine yoktur. Her an damlamaya hazır yaşlar göz pınarlarında saklıdır.
 3. İlişkinizin nereye sürüklendiği konusunda endişeleriniz olursa bunu ona direk sormayı deneyin. Çünkü onlar ipleri daima ellerinde tutmayı çok severler ve mutlaka bir B planları vardır
 4. Ufak tefek konuların bile büyümesi sizi şaşırtmasın çünkü onlar mükemmeliyetçi olmayı ilke edinmişlerdir. Minik detaylar daima önemlidir ve her şey yolunda olmalıdır.
 5. Anaç bir sevgili her koşulda yanınızda olmayı ister. Sizin o an berbat bir durumda olmanız bile bu isteklerini engelleyemez. Onlar için sizin yanınızda olmak huzur demektir kısacası.
 6. Plan… Plan… Plan… Asla planlamadan bir işe kalkışmazlar.

 1. En küçük sorunda panik olmaları da bu yüzdendir zaten. Çünkü her şey kusursuz olsun diye plan yaparlar.
 2. Kusursuz olma arzusu kıyafetler söz konusu olunca bile geçerlidir. Kendileri ne kadar güzel giyiniyorsa siz de öyle olun isterler ve hatta giyeceğiniz kıyafeti seçerek hayatınızı yönlendirebilirler.

 1. Hayattaki en önemli şey nedir diye sorarsanız elbette ki aşk ve sevgi cevabını alırsınız. Para ise onların hayatında hep en son sıralarda yer alacaktır.
 2. Sizinle ilgili hiçbir konuyu unutmalarını beklemeyin çünkü sanki annenizmiş gibi tüm ayrıntıları akıllarında tutabilirler. Hatta sizin için önem arz eden her şeyi ezbere bilirler.
 3. Olayı biraz daha ileri boyutlara taşıyarak sizin için ve özellikle ikiniz için hatırası olan her türlü detayı saklayabilirler.12. Evet tabii ki onlar da sinirlenir. Ama bunu sizden saklamayı çok iyi becerirler.
 4. Neden kızgınlıklarını sizden sakladıklarını merak ediyorsanız hemen söyleyelim; sizi kırmamak için. Sırf siz kırılıp üzülmeyin diye de olan biten her şeyi içlerine atarlar.
 5. Onun yanında kendinizi sürekli mutlu ve huzurlu hissetmeniz gayet normaldir çünkü onlar bunun için çırpınırlar. Özellikle de moraliniz bozuksa, sevdiğiniz ve eğlendiğiniz ne varsa hepsini yaparak sizi neşelendirmeyi başarırlar.
 6. Fakat siz onların üzgün olduğunu pek göremezsiniz. Bunun sebebi ise sizi de üzmemek için olan biteni içlerine atmalarıdır …
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.