Doğal Yollarla Meme Büyütmek Mümkün!

Günümüzde birçok kadın gerek toplumsal güzellik algısı gerekse kişisel zevkleri nedeniyle meme büyütme konusunda doğal ya da estetik yollar aramaktadır. Küçük memelerden şikayetçi olan ancak estetik operasyon geçirmek istemeyenler için de elbette bazı yöntemler mevcut. İşte onlardan bazıları:

  • Düzenli beslenme!

Uzmanların açıklamasına göre yediğiniz her öğünün depolandığı alan aslında belli. Akşam yemeği kalça bölgesinde, öğlen yemeği karın bölgesinde birikirken, günün ilk öğünü olan ve oldukça önem taşıyan kahvaltı ise vücudunuzun en üst bölgesine yani meme ve omuzlarınıza gidiyor. Bu nedenle dengeli ve düzenli beslenme oldukça önemli.

  • Doğru masaj memelerinizin dostu!

Göğüs bölgenizde kendi kendinize uygulayacağınız doğru masaj, memelerinizin büyümesini sağlayacaktır. Memelerinizin iç kısmından dış kısmına doğru yapacağınız 100’er masaj hareketi ve iki memenizi 30 40 kere birbirine yaklaştırıp uzaklaştırma işlemi ile aradaki farkı göreceksiniz. İki memeye de dairesel hareketlerle 50 kez ovalama işlemi yaparsanız etkisi artacaktır. Ayrıca bu masajı bir gün değil uzun bir süre ve düzenli olarak yapmanız gerektiğini unutmayın 🙂

  • Şerbetçi otuna güvenin!

İbrahim Saraçoğlu’nun bu konudaki tavsiyesi elbette ki meme dostu şerbetçi otu. Yaklaşık 5-6 gramlık şerbetçi otunu alıp her gün bir bardak suda kaynattıktan sonra, karışımı süzerek 1 ay boyunca her gün bu karışımı içmelisiniz. Bu bir aylık düzenli kullanım sizler için ilk aşamayı oluşturuyor. İkinci aşamada ise bir süre hayıt tohumu kullanmanız gerekir. Bu kürleri kullanırken, beslenmenizde de dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var. İki günde bir yarım avakado, kuru beyaz üzüm ve cevizi mutlaka düzenli olarak tüketmeli, süreci hızlandırmak için de 30 gram sütlü çikolatayı (östrojen hormonu için) ihmal etmemelisiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.