Hızlıca bronzlaşmanın 3 yolu!

Yaz ayları geldiğinde birçoğumuz bronz bir görünüme sahip olmanın hayalini kurarız. Kimi zaman çok kısıtlı bir zamanımız olur ve o kısacık zamanda hızlı bronzlaşmak için elimizden geleni yaparız. Parlak ve esmer bir görüntüye sahip olmak istediğimiz bir şey peki hızlı bronzlaşmayı nasıl becereceğiz sorusunun cevabı da haberimizde..

Hızlı bronzlaşmanın yolları!

Kahve ile bronzlaşmak mümkün: Bir fincan kahve tozu ve 2 çorba kaşığı zeytinyağını güzelce karıştırın. Bu karışımı elleriniz, ve ayaklarınız da dahil tüm vücudunuza yedirin. 15 dakika boyunca cildinizde bırakın ve ılık su ile yıkayın.

Limon ile bronzlaşma: Limon suyu, içeriği nedeniyle cildin güneş ışınlarına duyarlılığını artırır bu nedenle de güneşlenirken kullanımı önerilmemektedir. Taze limondan sıkacağınız suyu cildinize uygulayın ve 15 dakika bekledikten sonra ılık su ile yıkayın .

Vazelin ile bronzlaşma: Kurumuş bölgeleri nemlendirmek için oldukça ideal olan vazelini bronzlaştırıcıyı kullanmadan önce uygulayın. Böylece bronzer cildinize daha iyi yayılacak.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.