İstenmeyen tüylerden nasıl kurtulabiliriz?

Varlığı nedensizce yalnızca kadınları kötü etkileyen, sanki kadınlar topluma güzellik ve pürüzsüzlük vaadi vermiş gibi davranılarak üzerine büyük bir sektör kurulan kıl tüy mevzuları bazı kişileri yalnızca hijyenik anlamda rahatsız ediyor. Bu yazı da en kısa tüylere kadar kurtulmayı vaat eden markaların aksine, kendisini en kısa tüylerine kadar yargılamayan insanları hayatında tutmayı seçen ve kendisini seven kadınların hijyenik kaygılarına son vermek üzere hazırlanmıştır e tabi tüylerini almayı seçen erkekleri de es geçmek olmaz 🙂

İstenmeyen tüylerden nasıl kurtulabiliriz?

Sizlere sizleri bedeninizle yargılayan insanlardan nasıl kurtulacağınızı belki başka bir yazıda anlatabiliriz ancak bu yazımızda istemediğiniz kıllardan nasıl kurtulacağınızı anlatmayı tercih ediyoruz.

  • Klasik yöntemlerden bıktıysanız ve doğal çözümler bulmak istiyorsanız; Kullanacağınız bölgelere yetecek kadar malzeme kullanarak eşit miktarda bal, şeker ve limon suyunu birleştirip kaynatın. Soğumasını bekleyin ve tüylerinizin olduğu bölgeye sürün. Ardından da ince bir bezle örtün ve ters yönde hızla çekin.
  • 1 kase mercimeği geceden ıslatın ve Suda haşladığınız patatesleri soyduktan sonra ezin. Malzemeleri bir araya getirerek karıştırın üzerine de 4 çorba kaşığı limon suyu ve 1 çorba kaşığı bal ekleyin. Tüm malzemeleri karıştırın ve uygulamak istediğiniz bölgeye sürüp 20 dakika bekletip ovalayarak vücudunuzdan çıkarın.
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.