Kış Aylarında Yapılacak Muhteşem Aktiviteler!

Kış aylarının gelmesi ile birlikte yapabileceğimiz şeylerin sınırlı olduğunu söyleyenler elbette ki yanılıyor. Oysa çok eğlenceli, bol aktiviteli bir kış mevsimi geçirmek mümkün. İşte size kış reçetesi..

  • Yaşasın PBK!

PBK ne mi? Elbette bir kısaltma. Hem de kış aylarının en rahat kısaltması kendisi. Pijama + Battaniye ve Kitaptan oluşan muhteşem bir üçlü. Serin havalardan uzak, elinizde sevdiğiniz bir içecek ve kitapla, üstünüzde rahat kıyafetlerle battaniye altında huzur, keyif ve dinlenme dolu saatler geçirebilirsiniz.

  • Yaşasın Tiyatrolar!

İster özel olsun ister devlet tiyatrosu, insanı insanla anlatma sanatının en güzel örneği kuşkusuz ki sahne sanatları yani tiyatrodur. Keyifli ve doyum hissi veren bir tiyatro etkinliği ile oturduğunuz yerden muhteşem saatler geçirebilirsiniz.

  • Vizyonda ne var?

Sinema salonları da kış aylarında hem ısı seviyesi hem de verdiği keyif nedeniyle vazgeçilmezler arasındadır. Vizyon filmlerini takip ederek siz de ister tek başınıza ister sevdiklerinizle bu keyfin tadını alıp, patlamış mısırınızla da fiziksel bir keyif yaşayabilirsiniz.

  • Sporun mevsimi mi olurmuş?

Bedensel haz belki de hazların en fark yaratanıdır. Vücudunuzun spor yaparken salgılayacağı hormonlar sizleri gerçekten keyifli ve verimli bir aktivite yaptığınıza gönülden ikna edecek. İnanmıyorsanız deneyin. Kulaklığı takarak yapılan hafif bir kardiyo egzersizinden daha çok keyif veren kaç şey var ki bu hayatta?

  • Tatil tatildir!

Kendinize ufak kaçamaklar yapmak isteyen ve bundan keyif alan biriyseniz kış ayları sizi durduramaz. Yılın 4’te 3’lük kısımında yapılabilen tatil neden kış aylarında yapılamasın ki? Üstelik kayak merkezleri gibi bir kolaylık ya da dağ başında şömineli bir ev tutmak mümkünken?

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.