Koronavirüs günlerinde izlenebilecek 4 muhteşem dizi!

Çin’de başlayan ve tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle, imkanı olan kişiler kendilerini sosyal izolasyona aldılar. Evde kal çağrısına uyan vatandaşlar ise “evde ne yapabilirim?” ve “hangi dizileri izleyebilirim?” diye soruyorlar. Dizi öneri listemizle karşınızdayız!

En iyi diziler öneri listesi!

Koronavirüs nedeniyle evde oturanlar ve canı sıkılanlar, oturdukları yerden izleyebilecekleri keyifli ve eğlenceli dizileri aratıyorlar. Biz de sizler için dizi öneri listesi hazırlayarak derdinize çare olmak istedik 🙂

Eski bir asker olan Penolope’nin; ileri görüşlü kızı, ergenlik döneminde olan oğlu ve Küba kökenlerine sıkı sıkıya bağlı annesi ile birlikte yaşamasını konu alan One Dat at a Time adlı dizi, bu sıkıntılı günlerinizde sizlere keyif katacak.

Eski bir suçlu olan Neal’in kız arkadaşı için cezaevinden kaçışını ve daha sonra muhteşem suç yeteneği ile polislere yardımcı oluşunu anlatan White Collar dizisi de keyifli anlar yaşamanıza neden olacak.

Chuck her şeyden habersiz bir satış danışmanıydı. Ta ki eski bir dostundan aldığı bir emanet olan gözlüğü takıp da muhteşem bir ajana dönüşene dek! Chuck dizisi sizlere oldukça eğlenceli 7 sezon sunuyor.

Bir anda parasız kalan Sophie’nin yolu, dünyanın en eğlenceli insanlarından biri olan Max ile kesiştiğinden işler her biri 22 dakikadan oluşan eğlenceli bir hikayeye dönüşecek. Two Broke Girls dizisini mutlaka izlemelisiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.