Minyon Kadınların Kimsenin İnkar Edemeyeceği 14 Özelliği

Minyon kadınlarda, boylarının kısa olmasından ötürü cana yakın ve sevimli bir ifade vardır. Boyun kısalığı bir dezavantaj olsa da bazı durumlarda avantaj olabiliyor.

 1. Kaç yaşında olursa olsunlar 5-10 yaş küçük gösterirler. Minyon yapı, yaşlanmayı ele vermez nihayetinde.
 2. “Kardeşiniz çok sevimliymiş.” ya da “Kızınız çok güzel.” gibi söylemler genelde minyon kadınların duyabileceği iltifatlardır. Bazen utandırsa da!
 3. Shakira, Salma Hayek, Avril Lavigne gibi minyon, sevimli ve gönüllerde taht kurmuş olan kadınlarla aynı görünüme sahip olurlar.

 1. Erkeklerin korumacı ve sahiplenici yapılarına ve kendilerini güçlü hissetmelerine en iyi yanıtı minyon kadınlar verirler.
 2. Ayrıca uzun boylu erkekler ile minyon yapılı kadınların cinsel uyumu da kanıtlanmış bir şeydir.
 3. Genelde şeker, sempatik, tatlı, sevimli gibi sıfatlar ile tanımlanıyor olsalar da çekici, seksi ve alımlı oldukları da bir gerçektir. Çünkü sanıldığı gibi yalnızca uzun boy ile seksi bir vücuda sahip olunmaz.
 4. 35-36-37 numaradan yukarıya çıkmayan ayak numaraları ve küçük ayakları için bile sevilebilirler.
 5. Canlı, neşeli, pozitif ve enerjik yapıları ile insanlara her zaman sıcak yaklaşırlar. Minyon olmaları bu sıcaklığı kat kat artırır. İyi bir dost, iyi bir arkadaş ve iyi bir sevgili olurlar.

 1. Çekici, tatlı ve uyumlu oldukları kadar başarılıdırlar. Genelde sınıf birincileri, okul birincileri ya da sınıf başkanları minyon kızlardan çıkar.
 2. XS, S gibi küçük bedenlere sahip olduklarından ünlü markaların (Chima, Kotton, Mango, Mudo vb.) indirimlerinden en iyi şekilde yararlanırlar.
 3. Uzun boylu erkeklerin en çok hoşlandığı, ilgi duyduğu kadın tipi de minyon kadınlardır.
 4. Her türlü saç ve ten rengi minyon kadınlara yakışır.
 5. Topuklu ayakkabının da en çok yakıştığı ve en çok uyduğu kadın tipi minyon kadınlardır. Hem boyu uzatır hem de farklı bir seksapel katar.
 6. Yolculuklar minyon kadınlar için oldukça rahattır. Kısa bacakları ve küçük bedenleri sayesinde sıkışıklık yaşamayacakları için her daim rahat bir yolculuk yapacaklardır.

BONUS: Sevgilileriniz her zaman sizden uzun olacaktır!

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.