“Sevdiğim kişiyi geri döndürmek istiyorum” diyenlerin dikkatine!

Hepimiz ilişkilerimizde kimi zaman bırakan kimi zaman da bırakılan durumuna girebiliyoruz. Hayatın olmazsa olmazı ve gayet olağan bir durumdur bu. Ancak bazen arkada kalan olmak bizleri kötü etkiliyor. Hele ki bizi bırakan kişiyi hala seviyorsak… Sevdiğimiz kişiyi geri döndürmek için elimizden geleni yapsak da bazen işler daha da garip bir hal alabiliyor. İşte yapmamız gerekenler!

“Sevdiğim kişiyi geri döndürmek istiyorum”

Sevdiğiniz kişiyle yollarınız bir şekilde ayrılmış olabilir ancak siz yeniden birlikte olmak istiyor olabilirsiniz. Ancak sakın bunu duygu sömürüsü kullanarak yapmaya çalışmayın, dik durun. Kendinizi şekilden şekle sokmayın. Kendiniz kalmaya devam edin, o sizi böyle sevmedi mi zaten?

Ancak elbette bazı taktikler de yapmamız gerekecek. Öncelikle ayrıldınız hadi beni kıskansın diye sakın sosyal medyada her önünüze geleni eklemeye, normalde yapmadığınız paylaşımları yapmaya, Demet Akalın tarzı atarlı sözler paylaşmaya kalkışmayın. En büyük kozunuz sosyal medya olacak ve doğru kullanmanız gerekir. Yaptığınız paylaşımları en aza indirin ancak tamamen bırakmayın. Çok paylaşım yapmanız, bir şeyleri göstermeye çalıştığınızı, hiç paylaşım yapmamanız dikkat çekmeye çalıştığınızı düşündürür. Unutmayın ki mesajınızı, mesaj vermeye çalışmadan vermelisiniz.

Normalde yaptığınız paylaşımları en aza indirerek başlayın. Kendinizi de paylaşın ancak ne çok mutlu ne de aşırı mutsuz görünün ki anlam aramaya çalışırken yorulan o olsun. Sizi engellemiş olsa da mutlaka profilinize bakacağını hepimiz biliyoruz sonuçta.

Sakın ama sakın alkol alma bahanesi ile aramaya ya da mesaj atmaya kalkışmayın. Gizemli kalmaya çalışın, dönenin o olması gerek. Şarkılar, şiirler, birlikte anlam yüklediğiniz şeyleri sosyal medyada paylaşmayın. Görmek için rastlantılar yaratmaya kalkmayın, kimse yemez 🙂 Kendiniz olun ve ufak aralı kapılar bırakın. O size seviyorsa mutlaka dönecektir zaten…

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.